Aukció> FOTÓ > Objektív / Lens > Minolta MD >
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Végső ár: 10 000 Ft
Végső nyertes: 8M
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2019. 02. 19. 17:00
Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs
Műszaki állapota: Minden működik, a fontosabb részeket ellenőrizték
A frontlencse bevonata enyhén sérült.