Aukció> FOTÓ > Objektív / Lens > Minolta MD >

Minolta MD W.Rokkor 2,8/28 (No.1239109)

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Végső ár: 10 000 Ft

Végső nyertes: 8M

Aukció vége: 2019. 02. 19. 17:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Műszaki állapota: Minden működik, a fontosabb részeket ellenőrizték

A frontlencse bevonata enyhén sérült.