Alfa-2 Lengyel kisfilmes fényképezőgép, Emitar 4,5/45mm objektív sz.: 06339, tokkal

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Végső ár: 13 000 Ft

Végső nyertes: gyuszko2000

Licitek száma: 6

Aukció vége: 2019. május 15. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Nincs leírás...