Aukció> FOTÓ > Fényképezőgép / Camera >
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Végső ár: 21 000 Ft
Végső nyertes: fotom
Licitek száma: 3
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2019. 06. 12. 18:00
Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs
Objektívek: Pentax-110 Zoom 2,8/20-40mm sz.:1006417, műanyag tokban; Pentax-110 2,8/70mm sz.:1012406, műanyag tokban; Pentax-110 2,8/50mm, sz.:1239771; Pentax-110 2,8/18mm sz.:1292332
19177