Asahi Pentax auto 110 SLR, + objektívek, gsz.:1429738 cca.:1979-83

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Végső ár: 21 000 Ft

Végső nyertes: fotom

Licitek száma: 3

Aukció vége: 2019. június 12. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Objektívek: Pentax-110 Zoom 2,8/20-40mm sz.:1006417, műanyag tokban;   Pentax-110 2,8/70mm sz.:1012406, műanyag tokban;  Pentax-110 2,8/50mm, sz.:1239771;  Pentax-110 2,8/18mm  sz.:1292332

19177