Aukció> FOTÓ > Fényképezőgép / Camera >
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Végső ár: 20 000 Ft
Végső nyertes: r2d2
Licitek száma: 5
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2019. 06. 20. 18:00
Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs
A tok több helyen kopott
19251