Aukció> Egyéb használati cikk / Other used Goods

EAG mikrofon MD-14N sz.: 621673

Kikiáltási ár: 500 Ft

Végső ár: 500 Ft

Végső nyertes: karolyhorvath

Aukció vége: 2019. június 27. 18:00

Tuchel csatlakozók, nincs kipróbálva, tokkal, Külső sérülés nincs rajta, de az eltelt idő nyomai láthatóak

19313