Aukció> Egyéb használati cikk / Other used Goods

Süss Nándor (Budapest) szintező készülék sz.:54659

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Végső ár: 11 000 Ft

Végső nyertes: Stipan

Licitek száma: 2

Aukció vége: 2019. július 22. 18:00

Typ 31A. Jó állapotban, néhány helyen kopás látható.

19516