Aukció> FOTÓ > Filmfelvevő, vetítő és tartozékai / Movie camera, projector

Bell&Howell G.S.A.P. Camera U.S.Navy 16mm-es sz.: 6908, Ansix Type-V 13/8in. (3,5/35mm), objektív sz.:381588

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Végső ár: 5 500 Ft

Végső nyertes: vercza

Licitek száma: 7

Aukció vége: 2019. augusztus 13. 18:00

Amerikai légierő használta (http://www.danielsww2.com/page40.html).  Nagyon masszív fémből, a használat jelei láthatóak rajta, de komolyabb sérülése nincs. Nem volt lehetőség kipróbálni. Egy előtét szűrővel: Minus Blue

19652