Aukció> FOTÓ > Filmfelvevő, vetítő és tartozékai / Movie camera, projector

Meopta Supra 8mm-es felvevő sz.:8052359, tokkal

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Végső ár: 3 400 Ft

Végső nyertes: gyfotó11

Licitek száma: 7

Aukció vége: 2019. augusztus 14. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Objektív sapka.

19662