Aukció> FOTÓ > Filmfelvevő, vetítő és tartozékai / Movie camera, projector

Lomo 214 S8 felvevő sz.: 7735067, Agate 14 2,8/9-27mm objektív sz.: 7710613

Kikiáltási ár: 600 Ft

Végső ár: 2 800 Ft

Végső nyertes: szavics

Licitek száma: 9

Aukció vége: 2019. augusztus 14. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Bársonyos bélelésű tok, objektív sapka.

19667