Aukció> FOTÓ > Fényképezőgép / Camera >
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Végső ár: 58 000 Ft
Végső nyertes: Del733
Licitek száma: 8
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2019. 09. 25. 18:00
18x24mm kép, 35mm film. Speciális kazettával - nincs hozzá. Erősen használt, kopottas, Kereső egy része letört, más alkatrészeknél is látható sérülés. Tok nélkül.
19930