Aukció> FOTÓ > Filmfelvevő, vetítő és tartozékai / Movie camera, projector >
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Végső ár: 10 000 Ft
Végső nyertes: gyfotó11
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2019. 09. 30. 18:00
Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs
Cannon C-8 Converter 1,2/14-70mm - napellenzős sz.: 18273; napellenző, skylight szűrő, close-up 450 lencse, angol nyelvű leírás, szett-táska
19994