Schneider-Kreuznach Tele-Xenar 3,8/75mm objektív sz.: 5052546 C menetes

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Végső ár: 12 000 Ft

Végső nyertes: szla0056

Licitek száma: 8

Aukció vége: 2019. október 9. 18:00

Napellenzővel, objektív sapkák és tok nélkül. Használatból eredő enyhe kopások.

20072