Aukció> FOTÓ > Filmfelvevő, vetítő és tartozékai / Movie camera, projector

Zeiss Ikon Movikon 8 filmfelvevő sz.:K34944

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Végső ár: 21 000 Ft

Végső nyertes: Karika

Licitek száma: 13

Aukció vége: 2019. október 9. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tokkal, orsóval, szép állapotban. Német nyelvű leírással.

20082