Szmena 8 fényképezőgép sz.:061463, tokkal

Kikiáltási ár: 1 500 Ft

Aukció vége: 2019. november 8. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Műszaki állapota: Teljesen működőképes, de a zárszerkezet és/vagy a fénymérő nem pontos ( csak tisztításra és beállításra szorul )

20311