Photavit Photina Reflex 6x6 fényképezőgép; Isco-Göttingen Isconar 3,5/75mm objektív sz.:4444343 cca.:1954.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Végső ár: 6 000 Ft

Végső nyertes: ajsuranyi

Licitek száma: 5

Aukció vége: 2019. november 8. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Jó állapotban lévő tokkal. Kereső matt üvege törött - van hozzá egy plusz matt üveg.

20313