Minolta HI-Matic G fényképezőgép sz.:6102944; Rokkor 2,8/38mm objektív cca.:1974.

Kikiáltási ár: 3 500 Ft

Végső ár: 5 500 Ft

Végső nyertes: vargatothsimon

Licitek száma: 7

Aukció vége: 2019. november 8. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Original: eredeti dobozban, több nyelvű használati utasítással - hozzá Ofotért magyar nyelvű, tokkal.

20314