Aukció> FOTÓ > Filmfelvevő, vetítő és tartozékai / Movie camera, projector

Nikkorex-8 filmfelvevő sz.:92047; Nikkor 1,8/10mm objektív cca.: 1961-63.

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Aukció vége: 2019. december 13. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Nikon első N8-as felvevője. Tokkal. Működik.

20623