Canon Extender FD 2x TypeB sz.:28220

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Végső ár: 4 200 Ft

Végső nyertes: Güller

Licitek száma: 12

Aukció vége: 2019. december 11. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Eredeti dobozban, leírásokkal.

20646