Kiev 60 TTL fényképezőgép sz.: 9203738; Arasat C 2,8/ 80mm objektív, sz.: 950007. Szett.

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Végső ár: 34 000 Ft

Végső nyertes: Lauber

Licitek száma: 3

Aukció vége: 2020. január 22. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Eredeti doboz, leírások, szettáska és tartozékok: Exponáló zsinor, vaku tartó, szemkagyló, tükörakna, vállszíj, 2db közgyűrű (20 és 410mm), 2db színszűrő, 3db gomb elem (nincs lellenőrizve)

Újszerű állapotban

20882