EXA 1b fényképezőgép sz.: C 864948; Auto Yashinon-DX 1,7/50mm objektív sz.:5787932

Kikiáltási ár: 7 000 Ft

Végső ár: 7 000 Ft

Végső nyertes: Szalai Krisztián

Aukció vége: 2020. január 22. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Menetes M42. Tokkal.