Soligor 3,5/180mm objektív sz.: 86413916

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Végső ár: 8 000 Ft

Végső nyertes: szla0056

Licitek száma: 7

Aukció vége: 2020. január 28. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tok nélkül, első, hátsó objektí sapkával. M42

20915