Aukció> Könyv, újság, prospektus / Book, newspaper >
Kikiáltási ár: 400 Ft
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2020. 04. 01. 18:00
A Világirodalom Remekei sorozat. Válogatás századunk legjobb elbeszéléseiből. Kemény vászon fedelű, 616 oldal, kb.:14x20,5cm.
21417