Pentacon auto 2,8/29mm objektív sz.: 7304606

Kikiáltási ár: 6 000 Ft

Végső ár: 6 000 Ft

Végső nyertes: pinyusz

Aukció vége: 2020. április 6. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tok nélkül, első és hátsó objektív sapkával. M42.

21440