Carl Zeiss Jena Sonnar 4/13,5cm objektív, sz.: 2680077

Kikiáltási ár: 25 000 Ft

Végső ár: 25 000 Ft

Végső nyertes: Rolland

Aukció vége: 2020. április 6. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tokkal, első - hátsó objektív sapkával. Contax.

21450