Mamiya-Sekor E 3,5/135mm objektív sz.: 10655

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Végső ár: 3 000 Ft

Végső nyertes: Rolland

Licitek száma: 9

Aukció vége: 2020. május 25. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tok nélkül. Kihúzható napellenző.

21764