Upsilon Tele 3,5/200mm objektív sz.: 73071124

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Végső ár: 1 600 Ft

Végső nyertes: ajsuranyi

Licitek száma: 4

Aukció vége: 2020. május 25. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Made in Japan. MD. Hátsó objektív sapkával, tok nélkül.

21766