Aukció> Könyv, újság, prospektus / Book, newspaper

Herczeg Ferenc félszázados tagságának alkalmával írták A Petőfi Társaság Tagjai ; Singer és Wolfner kiadása 1941.

Kikiáltási ár: 200 Ft

Aukció vége: 2020. június 29. 18:00

Kemény vászon fedelű, 257 oldal, kb.: 13x18,5cm.

21980