Vega-M-1 2,8/35mm objektív sz.:7706

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Végső ár: 4 800 Ft

Végső nyertes: gyuszko2000

Licitek száma: 7

Aukció vége: 2020. augusztus 3. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Nárcisz géphez. Tok nélkül. Blende állító gyűrű kicsit szorul.

22207