Jupiter 135 objektív m42

Jupiter 135 objektív m42

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

Végső ár: 8 500 Ft

Végső nyertes: Lemmon

Licitek száma: 2

Aukció vége: 2020. szeptember 18. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Műszaki állapota: Minden működik, a fontosabb részeket ellenőrizték

Jupiter 3,5/135 M 42 menetes objektív

sz.: 8119243

napellenzővel, első hátsó objektívsapkával

bakelit eredeti tokkal

22501