Aukció> FOTÓ > Objektív / Lens >
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Végső ár: 8 500 Ft
Végső nyertes: Lemmon
Licitek száma: 2
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2020. 09. 18. 18:00
Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs
Műszaki állapota: Minden működik, a fontosabb részeket ellenőrizték
Jupiter 3,5/135 M 42 menetes objektív
sz.: 8119243
napellenzővel, első hátsó objektívsapkával
bakelit eredeti tokkal
22501