Aukció> FOTÓ > Filmfelvevő, vetítő és tartozékai / Movie camera, projector >
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2020. 10. 01. 18:00
Esztétikai állapota: Restaurálható. Némi hiánypótlás ráfér. Kisebb, kevésbé fontos részek töröttek, vagy hiányosak
Tokkal (egy részén kikopott). Az elem belefolyt, ezért nincs kipróbálva.
22587