Aukció> Fotó-Film > DIA

Belplascus V sztereo diavetítő sz.:2970

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Végső ár: 32 000 Ft

Végső nyertes: Orbi

Licitek száma: 2

Aukció vége: 2020. november 4. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

VÉDETT tétel (1984.nov.28 sz.:3652) - dokumentumok mellékelve. Tartozékok: 5db Zeiss sztereo szemüveg, vasaló zsinor csatlakozó, hordtáska, német nyelvű leírás. Világít.

22802