Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Végső ár: 32 000 Ft
Végső nyertes: Orbi
Licitek száma: 2
Licitáláshoz lépjen be, vagy regisztráljon!Aukció vége: 2020. 11. 04. 18:00
Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs
VÉDETT tétel (1984.nov.28 sz.:3652) - dokumentumok mellékelve. Tartozékok: 5db Zeiss sztereo szemüveg, vasaló zsinor csatlakozó, hordtáska, német nyelvű leírás. Világít.
22802