Aukció> Fénykép

Werra V XM fényképezőgép, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 5727190

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Végső ár: 8 500 Ft

Végső nyertes: Anonymus

Licitek száma: 3

Aukció vége: 2020. december 9. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tokkal.

23261