Certo Super Dollina II fényképezőgép, Tessar 2,8/50mm objektív sz.: 5300391

Kikiáltási ár: 8 000 Ft

Végső ár: 8 000 Ft

Végső nyertes: Jasonhe

Aukció vége: 2021. április 7. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tokkal, dobozzal, NDK elszámoló cédulával.

24214