Kalimar SR100 fényképezőgép sz.: 72076813, Helios-44-2 2/58mm objektív sz.: 0113947

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Végső ár: 14 000 Ft

Végső nyertes: Central

Licitek száma: 11

Aukció vége: 2021. november 24. 20:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tokkal, objektív sapkával. Zenit más néven.

26051