Meopta Belar 4,5/105mm objektív sz.: 3131619

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Végső ár: 2 600 Ft

Végső nyertes: ÁdiBádi

Licitek száma: 6

Aukció vége: 2022. január 21. 19:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Széleken ragasztás kezd elengedni. Kb.: M30

26443