Berthiot 1,5/50mm objektív sz.: 65546

Kikiáltási ár: 2 000 Ft

Végső ár: 11 000 Ft

Végső nyertes: gyulavitez

Licitek száma: 12

Aukció vége: 2022. január 21. 20:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

26445