Pentacon Super fényképezőgép sz.: 3975, Pancolar 1,4/55mm objektív sz.: 839982, plusz tükörakna

Kikiáltási ár: 100 000 Ft

Végső ár: 415 000 Ft

Végső nyertes: vitaliy

Licitek száma: 45

Aukció vége: 2022. január 18. 18:00

Esztétikai állapota: Komplett, de korának megfelelően átlagosan használt

Műszaki állapota: Csak részben, nem teljes körűen használható, pl. a zárszerkezet hosszú időknél nem működik. Vagy a fénymérő nem működik.

Külön tükörakna. Tokon néhány sérülés. Szűrő tartó gyűrű sérült, távolság nehezen állítható, felhúzókarnál a védő kupak hiányzik, elemfedél beragadt.

26447