Meyer-Optik Görlitz Diaplan 2,8/80mm objektív sz.: 2949910

Kikiáltási ár: 1 000 Ft

Végső ár: 5 500 Ft

Végső nyertes: Moli

Licitek száma: 7

Aukció vége: 2022. január 24. 19:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Hátsó tagon apró karc pont.

26459