Meyer-Optik Görlitz Lydith 3,5/30mm objektív sz.: 3142349

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Végső ár: 7 000 Ft

Végső nyertes: Güller

Licitek száma: 5

Aukció vége: 2022. január 28. 20:00

Altix. Tokkal, objektív sapkákkal. Külső gyűrű egy helyen sérült.

26518