Aukció> FOTÓ > Fénymérő

Sixtronet vaku fénymérő sz.: 6B16695

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Végső ár: 6 500 Ft

Végső nyertes: vadas48

Licitek száma: 9

Aukció vége: 2022. február 4. 20:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tokkal, 9V-os elem kell hozzá. Működik.

26539