Olympus 35 RC sz.: 518237, E. Zuiko 2,8/42mm objektív

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Végső ár: 7 000 Ft

Végső nyertes: maxicool

Licitek száma: 5

Aukció vége: 2022. február 7. 20:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tok nélkül, vállszíjjal. Önkioldó karja letörött.

26578