Nikon Coolpix S9400 14X digitális fényképezőgép sz.: nem olvasható

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Végső ár: 9 500 Ft

Végső nyertes: axelzs

Licitek száma: 5

Aukció vége: 2022. február 9. 20:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Használati utasításokkal, kábellel. Működik, nincs ellenőrizve.

26593