Skina Lito 22 fényképezőgép sz.:B0802478

Kikiáltási ár: 200 Ft

Végső ár: 200 Ft

Végső nyertes: nagyagy

Aukció vége: 2022. február 9. 19:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tokkal. Nincs kipróbálva.

26594