Minolta Dynax 3000i fényképezőgép sz.: 22309739, AF ZOOM 4-5,6/28-80mm objektív sz.: 21317642

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Végső ár: 3 000 Ft

Végső nyertes: Semillon

Aukció vége: 2022. február 10. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Műszaki állapota: Nem használható javítás és tisztítás nélkül. Esetleg a zárszerkezet, fénymérő vagy a filmtovábbítórész törött és/vagy erősen hibás.

Tok nélkül, vállszíjjal.

26603