Aukció> Fotó-Film > Nyersanyag / Paper, Raw material > Nyersanyag, fotópapír, vegyszer

Staeble-Choro 3,5/38mm objektív sz.:460778

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Végső ár: 5 500 Ft

Végső nyertes: Güller

Licitek száma: 2

Aukció vége: 2022. május 16. 19:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

M39

27494