Auto Beroflex MC 3-4,5/28-70mm objektív sz.: 6010289

Kikiáltási ár: 4 000 Ft

Aukció vége: 2022. május 19. 20:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Tok nélkül, objektív sapkákkal. Canon FD

27511