Schneider-Kreuznach G-Claron 9/240mm objektív sz.:14354460

Kikiáltási ár: 15 000 Ft

Végső ár: 24 000 Ft

Végső nyertes: daf

Licitek száma: 6

Aukció vége: 2022. május 23. 19:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

27565