Canon EOS 33 fényképezőgép váz sz.: 4924621

Kikiáltási ár: 10 000 Ft

Végső ár: 10 000 Ft

Végső nyertes: Blende88

Aukció vége: 2022. május 25. 19:00

Esztétikai állapota: Az eszközön igen kevés, a használatra utaló jel látható

Tok nélkül, vászon, márkázott vállszíjjal.

27594