Zenit-B fényképezőgép sz.: 72103611, Helios-44-2 2/58mm objektív sz.: 7252994

Kikiáltási ár: 5 000 Ft

Végső ár: 16 000 Ft

Végső nyertes: Bartus Martin

Licitek száma: 13

Aukció vége: 2022. május 25. 20:00

Esztétikai állapota: Komplett, de korának megfelelően átlagosan használt

Műszaki állapota: Csak részben, nem teljes körűen használható, pl. a zárszerkezet hosszú időknél nem működik. Vagy a fénymérő nem működik.

Tokkal - kopottas, bőrözés hiányos; tetején teljesen hiányzik. Zárhibás. Csak 1972-ben gyártották.

27595