Tokina RMC 4/80-200mm objektív sz.: 7963082 Minolta

Kikiáltási ár: 3 000 Ft

Végső ár: 4 600 Ft

Végső nyertes: vnagy

Licitek száma: 6

Aukció vége: 2022. május 25. 18:00

Esztétikai állapota: Apró, a használatra utaló jelek, kopások, de más külső szépséghibája nincs

Bőr tokkal, objektív sapkákkal.

27599